حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نماز نور چشم مومن است.
امروز : دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان

مديرعامل سازمان سيما؛ منظر و فضاي سبز شهرداری گرگان خبر داد: واگذاری ٦٠٢ هكتار از عرصه پارك جنگلی ناهارخوران به شهرداری گرگان

پارکهای جنگلی

مديرعامل سازمان سيما؛ منظر و فضاي سبز شهرداري گرگان خبر داد:  واگذاري ٦٠٢ هكتار از عرصه پارك جنگلي ناهارخوران به شهرداري گرگان

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان اظهار داشت در راستای اجرای بند ج ماده ١٤٧ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران حفاظت از ٦٠٢هکتار از عرصه جنگل ناهارخوران طبق قراردادی بین صادقلو شهردار گرگان و قزل سفلو مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان  با حفظ مالکیت به شهرداری گرگان واگذار شد.
یحیی ستوده نیا  با اعلام این خبر افزود : برای این میزان از اراضی واگذار شده کتابچه طرح تهیه شده و بر اساس خدمات و جانمایی که مشاور تعیین کرده است طرح های حفاظتی و گردشگری اجرا خواهد شد. 
وی تصریح کرد: جنگل، موهبت خدادادی است که نقش مهم و اساسی در طبیعت و زندگی انسان ها دارد و حفظ آن در تعادل طبیعت به عنوان یک اکوسیستم پیچیده‌ از اهمیت زیادی برخوردار است. از اهداف اساسي واگذاری پارک جنگلی به شهرداری استفاده صحيح از منابع طبيعي و بهره گيري چند جانبه تفرجي، آموزشي، پژوهشي و فراهم آوردن امكانات اقامت موقت از شرايط طبيعي محيط زيست می باشد. اين بهره وري بايد منطبق با مقررات و برنامه هاي تدوين شده حفظ و بقاي جنگل انجام پذيرد. 
ستوده نیا در ادامه  تاكيد کرد: این سازمان با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان و به یاری شهروندان عزيز تمامی تلاش خود را خواهد نمود تا از منابع طبیعی و پوشش گیاهی عرصه های واگذاری شده حفاظت نماید و با برنامه ریزی اصولی و استفاده بهینه از فضاها در راستای اهداف این طرح اقدام نماید.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت